Wewnętrzny kontroler dostępu PR602 - LCD - I
Wewnętrzny kontroler dostępu PRT602-LCD-I i terminal RCP, wbudowany czytnik zbliżeniowy EM 125 kHz, kabel podłączeniowy 0.5m, klawiatura silikonowa z laserowo grawerowanym nadrukiem i podświetleniem, cztery programowalne klawisze funkcyjne, 4-linijkowy wyświetlacz LCD.
Począwszy od wersji oprogramowania firmowego v2.03.1543 kontrolery serii PRxx2 udostępniają funkcję wyznaczania osób do losowej kontroli. Funkcja ta znajduje zastosowanie w obiektach gdzie ze względu na ryzyko utraty mienia wymagana jest kontrola osób opuszczających teren obiektu (zakłady pracy, sklepy, centra logistyczne itp.)
Kontroler PR-602-LCD-I jest kontrolerami dostępu przeznaczonym do dozoru jednego przejścia przy czym może ono być kontrolowane po jednej lub po dwóch stronach. Jednocześnie z kontrolą dostępu może dokonywać rejestracji zdarzeń dla celów rozliczania czasu pracy (RCP), jest on wyposażony w wyświetlacz LCD oraz klawiaturę z programowalnymi klawiszami funkcyjnymi. Kontroler PR602-LCD-I obsługuje logicznie dwa punkty identyfikacji (czytniki) zwane odpowiednio terminalem ID0 oraz terminalem ID1.
Posiada wbudowany czytnik który jest logicznie traktowany jako terminal ID1. Został zaprojektowane do współpracy z czytnikami serii PRT (Roger) niemniej może on również współpracować z czytnikami pracującymi w standardzie Wiegand oraz Magstripe. W kontrolerze PR602 LCD można zarejestrować do 4000 użytkowników, każdy z użytkowników możne posiadać kartę oraz kod PIN.
Oprogramowanie firmowe (firmware) kontrolerów może być aktualizowane po instalacji z poziomu komputera (fleszowanie). Kontroler serii PRxx2 może działać całkowicie samodzielnie w Trybie Autonomiczny lub być elementem Zintegrowanego Systemu Kontroli Dostępu, Tryb Sieciowy. Kontroler programuje się z poziomu komputera, nie ma możliwości ich programowania manualnego aczkolwiek istnieje zestaw komend i poleceń które można wprowadzać do kontrolera lokalnie z poziomu klawiatury ale służą one do sterowania jego pracą a nie do programowania.
Przesyłanie ustawień do kontrolerów odbywa się metodą transakcyjną co oznacza że w przypadku nieudanej próby programowania kontroler przywraca poprzednie ustawienia i można wtedy ponownie podjąć próbę jego programowania, cecha ta jest szczególnie istotna gdy kontroler (system) jest rozproszony terytorialnie i zarządzany zdalnie przez sieć komputerową. Komunikacja z kontrolerami (systemem) wymaga zastosowania odpowiedniego interfejsu komunikacyjnego (np. UT-2, UT-2USB lub UT-4)
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.